Telefonas: +37037302639

  • S1
  • S4
  • s2
  • s3
2017 08 25
rugpjūčio 25, 2017

Aerobinės gimnastikos sporto stovykla

2017 08 14 - 20 dienomis Lietuvos aerobikos federacija organizavo aerobinės gimnastikos stovyklą “AERO CAMP 2017, Birštonas”, kartu su Prancūzijos aerobinės gimnastikos rinktinės treneriu Mateo Guerrini ir sportininkėmis Enola                   Gisele            Regine          Mic Hard, Maelisse Elisabeth Vign Et. Į pušynų apsuptą stovyklavietę "Nemuno Vingis" susirinko virš 160 įvairaus amžiaus sportininkų iš visos Lietuvos: Klaipėdos klubai "Gracija" ir "Viesulas", "Aero Gym" ir "Ieva" iš Jonavos, "Andrė", "Olimpija", "Aerobinės gimnastikos akademija" iš Kauno, Lazdijų sporto centro, Molėtų raj. Alantos gimnazijos, Kauno raj. Garliavos Jonučių gimnazijos ir Ringaudų pradinės mokyklos auklėtiniai, Tarptautinio gimnastikos centro sportininkai iš Vilniaus. Per visą savaitę profesionali trenerių komanda pravedė daugiau kaip 70 treniruočių. Aerobinės gimnastikos jaunieji entuziastai tobulino savo įgūdžius akrobatikos ir sudėtingumo elementų atlikimo tobulinimo pamokose kartu su trenere Marina Grigorjeva ir Roma Aleksandravičiene, aerobinės gimnastikos choreografijos mokėsi su trenere Jolanta Matuzevičiene, "liejo" prakaitą choreografijos pamokose su trenere Loreta Stasiulevičiene, trenerės Irina Kliziene ir Jolanta Abramavičiene susipažindino su kūno stabilizavimo programa, treneris Vytautas Pliauga rūpinosi fizinio pasirengimo treniruotėmis, sportininkai gerino aerobinį fizinį pasirengimą padedami trenerės Jovitos Muntianienės, su treneriu Vrgiu Maštaičiu gerino savo ištvermę. Stovykla baigėsi varžybomis, kur visi pasidžiaugė pasiektais rezultatais, patobulėjusiais sportininkais.

Stovyklautojai smagiai leido laiką ne tik treniruotėse, bet ir susirinkę vakarais po aktyvios dienos nenuobodžiavo. Vakarais emocijos liejosi tinklinio, kvadrato aikštelėje kartu su treneriais Mindaugu  Dubosu, Laura Kymantiene, Giedre Vaitauskiene. Smagiais Zumbos ritmais stovyklą užpildydavo trenerė Laura Maškova iš Klaipėdos. Taip pat stovyklautojai demonstravo savo talentus "Talentų vakare".

Labai džiaugiamės, kad stovykloje turėjo galimybę Lietuvos aerobinės gimnastikos rinktinės nariai ruoštis Europos čempiontui. Linkime Jiems sėkmės ir laikome " kumščius".

Dėkojame visiems treneriams ir sportininkams dalyvavusiems stovykloje ir tikime, kad pasimatysime kitą vasarą.

 

 

Naujienos

Lektoriai

Pagrindiniai rėmėjai

 hummel logo Oriflame logo

Kontaktai

Lietuvos Aerobikos federacija

Įmonės kodas: 195727431

Adresas: Sporto g. 6, LT-44221 Kaunas
Bankas : AB SEB bankas

a/s LT39 7044 0600 0293 9369

Banko kodas 70440


Tel.: +370-37 30 26 39;
Fax.: +370-37 20 45 15;
el.paštas: sportineaerobika@gmail.com

LOGO laf