Telefonas: +37037302639

 • S1
 • S4
 • s2
 • s3
Alytus
balandžio 30, 2018

Alytus – viena iš paskutiniųjų stotelių prieš pasaulio čempionatą

Praėjusį sekmadienį Alytuje sugužėjo apie penki šimtai aerobinės gimnastikos entuziastų iš visos šalies. Dzūkijos sostinėje vyko net dvejos varžybos – Lietuvos aerobinės gimnastikos pereinamosios lygos čempionatas ir Atviras Alytaus miesto aerobinės gimnastikos čempionatas ASRC taurei laimėti.  Nuo ryto iki vėlaus vakaro dalyviai varžėsi penkiose amžiaus grupėse ir atliko beveik tris šimtus pasirodymų. Kodėl skirtingiems dalyviams šie čempionatai buvo tokie reikšmingi?

„Ši sporto šaka vis labiau populiarėja, tad ir dalyviai pripranta, jog daugėja konkurencijos, o varžybos būna intriguojančios ir trunka ilgai”, – pirmaisiais įspūdžiais dalijosi varžybų direktorė Loreta Spitrytė.

Repeticija prieš pasaulio čempionatą

Atviras Alytaus čempionatas buvo itin svarbus pajėgiausiems šalies sportininkams, kurie jau gegužės pabaigoje keliaus į pasaulio čempionatą. Kadangi sportininkai varžėsi pagal tarptautinius reikalavimus, tai buvo viena iš paskutiniųjų repeticijų prieš svarbiausią metų startą.

„Manau, kad šiems sportininkams tikrai buvo pravartu pasirodyti prieš teisėjus, nes jie atliko būtent tą programą su kuria keliaus į Portugalijoje vyksiantį pasaulio čempionatą. Didelių staigmenų nebuvo – pirmąsias vietas iškovojo tie aerobinės gimnastikos atstovai, kurie yra Lietuvos rinktinės nariai. Tai tik dar kartą įrodo, jog pasaulio čempionate išvysime geriausius sportininkus. Jų pasirodymai tikrai išsiskyrė – aukštesnis meistriškumas, elementų sudėtingumas, jų gausa, technika ir net sportininkų charizma.”, – pagyrų rinktinės nariams neslėpė L. Spitrytė.

Lietuvos aerobikos federacijos prezidentės Romos Aleksandravičienės nuomone, visų Lietuvos rinktinės narių varžybiniai pratimai iki pasaulio čempionato bus dar labiau tobulinami. R. Aleksandravičienė net neabejoja, jog praėjusiose varžybose teisėjai ir žiūrovai pamatė dar ne viską – kiekvienas pasaulio čempionato dalyvis Portugalijoje mėgins viską atlikti nepriekaištingai.

Svarbi diena buvo ne tik tiems, kurie varžėsi Atvirame Alytaus aerobinės gimnastikos čempionate. Pereinamosios lygos čempionato dalyviams taip pat netrūko motyvacijos iškovoti medalius – geriausiai pasirodę sportininkai ne už ilgo gali tikėtis startuoti varžybose pagal tarptautinius reikalavimus.

Stebino komandų gausa

„Manau, kad renginys puikiai pavyko – stebino dalyvių gausa. Žinoma, tokių čempionatų vienas žmogus nesuorganizuotų. Dirbo daug savo darbą išmanančių specialistų, todėl nekilo keblumų”, – pasakojo asmeniškai prie varžybų organizavimo prisidėjusi L. Spitrytė.

Čempionatuose dalyvavo net 24 komandos iš visos šalies. Atvirame Alytaus miesto aerobinės gimnastikos čempionate daugiausiai komandų susirinko iš Kauno, Kauno rajono bei Klaipėdos.  Pastarajame čempionate įvertinimų sulaukė ne tik labiausiai nusipelnę sportininkai, bet ir treneriai, kurie juos paruošė – Roma Aleksandravičienė, Violeta Masiulienė, Jovita Muntianienė ir Jolanta Matuzevičienė.

 Pereinamosios lygos čempionate dalyvių publika buvo kiek įvairesnė – sportininkai atkeliavo iš Klaipėdos, Visagino, Kauno, Alytaus, Lazdijų, Veisiejų ir kitų Lietuvos miestų bei miestelių. Išdalinus svarbiausius apdovanojimus, nebuvo pamirštos ir masiškiausios komandos, paruošusios daugiausiai sportininkų šioms varžyboms. Pirmąją vietą iškovojo Jonavos „Aero Gym“ klubas, antrąją – Alytaus sporto ir rekreacijos centras bei trečiąją – Jonavos aerobinės gimnastikos klubas „Ieva”.

 

2018 04 30 1

 

Naujienos

 • Dėmesio

  Lietuvos aerobinės gimnastikos nacionalinės lygos čempionatas 2019 m.

  Atviras Alytaus miesto aerobinės gimnastikos čempionatas ADRC taurei laimėti

  Vasario 24 d.
  Varžybų pradžia: 11:00 val.

  Alytaus sporto ir rekreacijos centre
  Naujoji g. 52, Alytus

 • Protokolai

  LIETUVOS MOKSLEIVIŲ AEROBINĖS GIMNASTIKOS ASMENINĖS PIRMENYBĖS Protokolai

 • „Aero Camp 2018”

  Rugpjūčio 6 – 12 dienomis Alanta tapo tikra aerobinės gimnastikos sportininkų oaze. Į nedidelį miestelį prie Molėtų suplūdo ne tik lietuviai, bet ir svečiai iš užsienio. Kodėl „Aero Camp 2018” stovykla sudomino net 150 sportininkų iš keturių valstybių?

 • Seminaras

  How to build the aerobic gymnast for training season: Physical preparation, difficulty elements and artistic components

  Location of seminar: Lithianian Sports University, Sporto str. 6, Kaunas
  Date: 30,31/August/2018. Begining from 10 am.

  Please inform us about your participation by e-mail: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

   

   

Lektoriai

Pagrindiniai rėmėjai

 hummel logo Oriflame logo

Kontaktai

Lietuvos Aerobikos federacija

Įmonės kodas: 195727431

Adresas: Sporto g. 6, LT-44221 Kaunas
Bankas : AB SEB bankas

a/s LT39 7044 0600 0293 9369

Banko kodas 70440


Tel.: +370-37 30 26 39;
Fax.: +370-37 20 45 15;
el.paštas: sportineaerobika@gmail.com

LOGO laf